Security Questions (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Never
ca: Mai

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Questions
ca: Preguntes

en: Machine name
ca: Nom-màquina
