Security Questions (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Never
cs: Nikdy

en: User login
cs: Přihlášení

en: Questions
cs: Otázky

en: Machine name
cs: Strojový název
