Security Questions (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Never
cy: Byth

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Questions
cy: Cwestiynau
