Security Questions (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Never
da: Aldrig

en: User login
da: Log ind

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Machine name
da: Internt navn

en: Flood control
da: Håndtering af misbrug
