Security Questions (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།
