Security Questions (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Question
el: Ερώτηση

en: Never
el: Ποτέ

en: User login
el: Είσοδος

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
