Security Questions (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Never
es: Nunca

en: User login
es: Inicio de sesión

en: Security question
es: Pregunta de seguridad

en: Questions
es: Preguntas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Flood control
es: Control de flujo
