Security Questions (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: User login
et: Sisenemine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
