Security Questions (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Question
eu: Galdera

en: Never
eu: Inoiz ez

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Questions
eu: Galderak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
