Security Questions (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Never
fi: Ei koskaan

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Flood control
fi: Tulvan ehkäisy
