Security Questions (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: User login
fil: Pagkalagda ng tagagamit
