Security Questions (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Answer
fr: Réponse

en: Never
fr: Jamais

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Machine name
fr: Nom système

en: Flood control
fr: Contrôle du bombardement

en: Add a question
fr: Ajouter une question
