Security Questions (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Never
he: לעולם

en: User login
he: כניסה

en: Questions
he: שאלות

en: Machine name
he: שם מכונה
