Security Questions (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Question
hr: Pitanje

en: Never
hr: Nikada

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
