Security Questions (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Never
is: Aldrei

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Questions
is: Spurningar
