Security Questions (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: Never
it: Mai

en: User login
it: Accesso utente

en: Questions
it: Domande

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Flood control
it: Controllo del numero di richieste
