Security Questions (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Question
jv: Pitakonan

en: Never
jv: Ora tahu

en: User login
jv: Login panganggo

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
