Security Questions (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Never
kk: Ешқашан

en: User login
kk: Жүйеге кіру
