Security Questions (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Question
km: សំណួរ

en: Never
km: កុំ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
