Security Questions (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್
