Security Questions (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Question
ku: پرسیار

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام
