Security Questions (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Never
lv: Nekad

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
