Security Questions (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
