Security Questions (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Question
mr: प्रश्न

en: User login
mr: सदस्य आगमन
