Security Questions (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Answer
nn: Svar

en: Never
nn: Aldri

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
