Security Questions (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
