Security Questions (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Never
ps: هيڅکله

en: User login
ps: غړي کارن نوم
