Security Questions (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Question
sk: Otázka

en: Never
sk: Nikdy

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Questions
sk: Otázky

en: Machine name
sk: Strojový názov
