Security Questions (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Question
sl: Vprašanje

en: Never
sl: Nikoli

en: User login
sl: Prijava

en: Machine name
sl: Strojno ime
