Security Questions (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Question
sq: Pyetja

en: Never
sq: Asnjëherë

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit
