Security Questions (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: User login
sr: Пријављивање корисника
