Security Questions (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Question
ta: கேள்வி

en: Never
ta: இல்லை

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
