Security Questions (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Questions
te: ప్రశ్నలు
