Security Questions (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Never
tr: Asla

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Questions
tr: Sorular

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Flood control
tr: Flood kontrolü
