Security Questions (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Never
uk: Ніколи

en: User login
uk: Вхід

en: Questions
uk: Питання

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Flood control
uk: Керування переповненням
