Security Questions (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Never
vi: Không bao giờ

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
