Security Questions (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Question
ar: السؤال

en: Never
ar: أبدًا

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
