Security Questions (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Never
az: Heç vaxt

en: User login
az: Loqin

en: Machine name
az: Maşın adı
