Security Questions (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
