Security Questions (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Question
gl: Pregunta

en: Never
gl: Nunca

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Questions
gl: Preguntas

en: Machine name
gl: Nome de sistema
