Security Questions (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Never
id: Tidak pernah

en: User login
id: Login pengguna

en: Questions
id: Soal

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Flood control
id: Pengendalian banjir
