Security Questions (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: Never
ja: なし

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Questions
ja: 質問

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Flood control
ja: フラッドコントロール
