Security Questions (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Never
lt: Niekada

en: User login
lt: Nariams

en: Questions
lt: Klausimai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
