Security Questions (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Question
ne: प्रश्न

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Machine name
ne: मशीन नाम
