Security Questions (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Never
nl: Nooit

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Questions
nl: Vragen

en: Machine name
nl: Systeemnaam
