Security Questions (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Question
fa: سوال

en: Never
fa: هیچوقت

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Machine name
fa: نام دستگاه
