Security Questions (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Never
sv: Aldrig

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Questions
sv: Frågor

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Flood control
sv: Kontroll av översvämmelse
