Security Questions (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
