Security Review (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Error
af: Fout

en: Error reporting
af: Foutverslaggewing

en: anonymous user
af: anonieme gebruiker
