Security Review (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Error
be: Памылка

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Details
be: Падрабязна

en: authenticated user
be: ідэнтыфікаваны карыстальнік

en: Error reporting
be: Паведамленьні што да памылак

en: anonymous user
be: ананімны карыстальнік

en: Private files
be: Прыватныя файлы

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы
